آسیاب و مخلوط کن

آسیاب و مخلوط کن

آسیاب و مخلوط کن بوش


  • طیف گسترده‌ ای از لوازم جانبی با امکانات متعدد
کیک های خوشمزه، سوپ خامه ای، پاستای خانگی و سبزیجات نازک خرد شده برای غذاهای آسیایی با Bosch بسیار آسان است. هنگام کار در آشپزخانه، به هم زدن، ورز دادن و مخلوط کردن مواد را بر عهده لوازم جانبی Bosch بسپارید.
  • قدرت قابل تنظیم با مخلوط‌ کن‌های دستی Bosch
مخلوط‌ کن‌های دستی Bosch با تیغه های مخصوص و موتور بسیار قدرتمند عملکرد خود را به سرعت انجام می دهند. طرح ارگونومیک این دستگاه، امکان کنترل آسان همزن و مخلوط کن را برایتان فراهم می کند.
  • ترکیب عالی مواد غذا با مخلوط‌ کن‌ های Bosch.
با مخلوط‌ کن Bosch تنها با فشار یک دکمه کوکتیل میوه، اسموتی های فصلی خوشمزه و یا سوپ دلخواهتان آماده است. موتور قدرتمند، تیغه‌ های استیل ضدزنگ و دقیق و ظرفیت 1.75 لیتری این دستگاه ها همه نیازهای شما را به خوبی برآورده می کند.
  • ویژه کسانی که علاقه به آشپزی حرفه ای دارند.
قبل از اینکه لوازم آشپزخانه Bosch به دست شما برسند، کارکرد و کیفیت آنها با آزمایش های گوناگون سنجیده و هرگونه اشکال احتمالی در آنها نیز به دقت بررسی و رفع می شود. دستگاه های کوچک و بزرگ Bosch سال های سال در آشپزخانه شما، هنگام پذیرائی از خانواده و میهمانان خود به عنوان دستیاری قابل اطمینان باقی خواهند ماند و طرح و رنگ های متنوع و زیبای آنها فضای آشپزخانه تان را به منظره ای چشم نواز تبدیل خواهند کرد.

  • پیشنهاد ما برای اینکه نهایت لذت را از آشپزی ببرید: تکنولوژی Bosch.
Bosch برای کیفیت و لذت آشپزی شما بهترین ها را گرد هم آورده است. طراحی بی‌ نظیر، فناوری پیشرفته و سال ها تجربه دست به دست هم داده اند تا شما نهایت لذت را از آشپزی خود ببرید. با Bosch آماده کردن همه چیز ممکن است: سس‌های خوش‌ طعم، دسرهای خوشمزه و آبمیوه‌ های تازه همه در یک چشم به هم زدن آماده می شوند.


مقایسه کالا (0)


مخلوط کن بوش MMB12P4RGB

مخلوط کن بوش MMB12P4RGB

رنگ: سفیدتوان مصرفی: ۴۵۰ واتجنس پارچ: پلاستیکتعداد تنظیمات سرعت: ۲ سرعتهبا گارانتیمشخصات رنگسفید قرمزوزن (کیلوگرم)-توان مصرفی..

388,000 تومان

مخلوط کن بوش MMB21P0R

مخلوط کن بوش MMB21P0R

رنگ: سفید قرمزتوان مصرفی: ۵۰۰ واتجنس پارچ: پلاستیکتعداد تنظیمات سرعت: ۲ سرعتهبا گارانتیمشخصات رنگسفید قرمزوزن (کیلوگرم)-توان ..

415,000 تومان

مخلوط کن بوش MMB42G0B

مخلوط کن بوش MMB42G0B

رنگ: مشکیتوان مصرفی: ۷۰۰ واتجنس پارچ: شیشه‌ایتعداد تنظیمات سرعت: ۲ سرعتهبا گارانتیمشخصات رنگمشکیوزن (کیلوگرم)-توان مصرفی (وات..

399,000 تومان

مخلوط کن بوش MMB42G1B

مخلوط کن بوش MMB42G1B

رنگ: سفیدتوان مصرفی: ۷۰۰ واتجنس پارچ: شیشهتعداد تنظیمات سرعت: ۲ سرعتهبا گارانتیمشخصات رنگسفیدوزن (کیلوگرم)-توان مصرفی (وات)۷۰..

430,000 تومان

مخلوط کن بوش MMB64G3M

مخلوط کن بوش MMB64G3M

رنگ: استیل مشکیتوان مصرفی: ۸۰۰ واتجنس پارچ: شیشه ایتعداد تنظیمات سرعت: ۳ سرعتهمشخصات رنگاستیل مشکیوزن (کیلوگرم)۶توان مصرفی (و..

526,000 تومان

مخلوط کن بوش MMB65G0M

مخلوط کن بوش MMB65G0M

رنگ: استیل مشکیتوان مصرفی: ۸۰۰ واتجنس پارچ: شیشه ایتعداد تنظیمات سرعت: ۲ سرعتهبا گارانتیمشخصات رنگاستیل مشکیوزن (کیلوگرم)توان..

470,000 تومان

نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)