قهوه ساز

قهوه ساز بوش


برای تهیه قهوه ایده آل، یا نیاز به سالها تجربه دارید یا نیاز به فناوری منحصر به فرد Bosch

Bosch دقیقا همان را به شما می دهد که از یک باریستا انتظار دارید.
قهوه‌ سازهای تمام اتوماتیک Vero با فناوری باریستا، بو و خامه خوش و طعم دلنشین قهوه را در هر فنجان برایتان فراهم می کنند. فنجان اسپرسو، کاپوچینو و یا لاته ماکیاتو با Bosch به سادگی پیش روی شماست. کافیست تا شما دکمه VeroAroma را فشار دهید.

یک فنجان قهوه داغ با قهوه‌ سازهای فیلتردار Bosch
ما دستگاه‌ های قهوه‌ ساز فیلتردار را به فناوری هوشمند و طیف گسترده‌ ای از امکانات مبتکرانه مجهز کرده‌ ایم تا شما از هر فنجان قهوه خود نهایت لذت را ببرید. سیستم گرمایش دوگانه  DualHeating نه تنها قهوه را به صورت ایده آل دم می‌ کند، بلکه پس از دم کشیدن نیز آن را در دمای ایده‌ آل نگه می‌ دارد.

قهوه تازه خانگی با آسیاب قهوه Bosch
قهوه زمانی عطر کامل خود را پس از دم کشیدن حفظ می‌ کند که دانه‌ های قهوه دقیقا قبل از استفاده آسیاب شده باشند. با آسیاب قهوه Bosch عطر دل انگیز قهوه در فنجان شماست.
اکنون وقت آن رسیده که با هنر درست کردن قهوه آشنا شوید!
باریستاهای حرفه ای قهوه را با اشتیاق آماده می‌ کنند، با اعتماد به نفس کامل با قهوه‌ساز کار می کند و همه‌ ی مراحل را از اول تا آخر به دقت انجام می دهند. Bosch به واسطه فناوری نوین خود، توانسته است مهارت استادانه یک باریستا را به قهوه‌ سازهای اتوماتیک Vero منتقل کند. با VeroAroma، همیشه به راحتی قهوه های خوش طعم‌ تهیه و میل خواهید کرد.
راز قهوه باریستا
با قهوه‌ سازهای تمام اتوماتیک Vero، قهوه‌ سازهای فیلتردار و آسیاب‌ های قهوه‌ Bosch، علاقه مندان حرفه ای قهوه‌، طعم واقعی قهوه دلخواه خود را می چشند.


مقایسه کالا (0)


قهوه ساز TKA6031A

قهوه ساز TKA6031A

قهوه ساز TKA6031Aرنگ: سفیدتوان مصرفی: ۱۱۰۰ واتظرفیت: ۱/۲۵ لیتر (۱۰-۱۵ فنجان)با گارانتیمشخصات چکه گیرداردوزن (کیلوگرم)۲/۲نشانگر میز..

299,900 تومان

قهوه ساز TKA6033

قهوه ساز TKA6033

قهوه ساز TKA6033رنگ: مشکیتوان مصرفی: ۱۱۰۰ واتظرفیت: ۱/۲۵ لیتر (۱۰-۱۵ فنجان)با گارانتیمشخصات رنگمشکیتوان مصرفی (وات)۱۱۰۰ظرفیت به فن..

280,000 تومان

قهوه ساز TKA8011

قهوه ساز TKA8011

قهوه ساز TKA8011رنگ: سفیدتوان مصرفی: ۱۱۶۰ واتظرفیت: ۱/۲۵ لیتر (۱۰-۱۵ فنجان)با گارانتیمشخصات رنگسفیدتوان مصرفی (وات)۱۱۰۰ظرفیت به فن..

490,000 تومان

قهوه ساز TKA8013

قهوه ساز TKA8013

قهوه ساز TKA8013رنگ: مشکیتوان مصرفی: ۱۱۶۰ واتظرفیت: ۱/۲۵ لیتر (۱۰/۱۵ فنجان)با گارانتیمشخصات رنگمشکیتوان مصرفی (وات)۱۱۶۰ظرفیت به فن..

510,000 تومان

قهوه ساز TKA8633

قهوه ساز TKA8633

قهوه ساز TKA8633رنگ: نقره ایتوان مصرفی: ۱۱۶۰ واتظرفیت: ۱/۲۵ لیتر (۱۰-۱۵ فنجان)با گارانتیمشخصات رنگمشکی استیلتوان مصرفی (وات)۱۱۰۰ظر..

599,000 تومان

نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)