لوازم آشپزخانه بوش

لوازم آشپزخانه بوش

لوازم آشپزخانه


خردکن‌ های Bosch هر چه را که برای غذای شما لازم است سریع و آسان خرد می‌ کنند. بعلاوه، لوازم جانبی آنها قابل شستشو در ماشین ظرفشوئی است.

مخلوط‌ کن‌های دستی Bosch با تیغه های مخصوص و موتور بسیار قدرتمند عملکرد خود را به سرعت انجام می دهند. طرح ارگونومیک این دستگاه، امکان کنترل آسان همزن و مخلوط کن را برایتان فراهم می کند

با مخلوط‌ کن Bosch تنها با فشار یک دکمه کوکتیل میوه، اسموتی های فصلی خوشمزه و یا سوپ دلخواهتان آماده است. موتور قدرتمند، تیغه‌ های استیل ضدزنگ و دقیق و ظرفیت 1.75 لیتری این دستگاه ها همه نیازهای شما را به خوبی برآورده می کند.

گرفتن آب میوه‌ و سبزیجات با Bosch بسیار باصرفه تر است. موتورهای فوق‌ العاده قدرتمند و صافی بسیار ریز آبمیوه گیرهای Bosch لذت نوشیدن آبمیوه‌ را برای شما تا قطره آخر تضمین می‌ کند.

با چرخ گوشت‌ های Bosch حتی تکه‌ های بزرگ گوشت نیز سریع و آسان چرخ می شوند. علاوه بر چرخ کردن گوشت، این دستگاه ها وسیله ای ایده آل برای تهیه پیش غذاهای سبزیجات، تهیه سوسیس و ترکیبات کفته می باشند. با قابلیت‌ های بسیار گسترده و لوازم جانبی متنوع این دستگاه ها مانند رنده یا قطعه بیسکوییت‌ ساز، می‌ توانید از آنها برای کارهای گوناگون بسیاری نیز استفاده نمایید.


جستجوی دقیق تر