آبمیوه گیری

آبمیوه گیری

قیمت آبمیوه گیری بوش


راهنمای خرید آبمیوه گیری
امروزه در بازار مدل های مختلفی از آبمیوه گیری (هم ایرانی و هم وارداتی) وجود دارند.قبل از خرید ابتدا نیازتان را مشخص کنید چون براساس نیازتان است که مواردی مانند امکان تنظیم سرعت، قدرت موتور، داشتن پارچ، گنجایش ظرف تفاله، تنظیم ورود پالت و... برای تان مهم میشود.بعد از آن با تعیین بودجه شروع به جستجوی محصول مورد علاقه تان کنید.قبل از خرید در مورد برندی که قصد تهیه یکی از محصولات آن را دارید خوب تحقیق کنید و سعی کنید موتور با قدرت مناسب تهیه کنید.
سعی کنید دستگاهی با دهانه ورودی بزرگ تهیه کنید که بتوانید حتی بدون قطعه کردن میوه ها آن ها را وارد دستگاه کنید.چون آبمیوه گیری هایی با دهانه کوچک شما را دچار مشکل می کنند.
بسیار اهیمت دارد که قبل از خرید حتما در مورد خصوصیات دستگاه از فروشنده سوال کرده یا از افرادی که از این نوع آبمیوه گیری استفاده کرده اند، سوال کنید. ممکن است آن آبمیوه گیری دارای برخی از ویژگی ها باشد که برای شما مفید نباشد.
هرچند که امروزه اکثر برندهای معتبر محصولات کم صدایی را تولید می کنند اما صدای دستگاه را نیز حتما بررسی کنید.بعضی از برندها دارای محصولاتی هستند که غیر از سروصدای زیاد لرزش زیادی هم دارند که نشان از ایراد دستگاه است.
قدرت دستگاه را فراموش نکنید . توصیه می شود قدرت دستگاه را قبل از خرید به دقت مورد بررسی دقیق قرار دهید. معمولا قدرت دستگاه ها حداقل از ۶۰۰ وات شروع می شود و مدل های قوی تر تا ۱۵۰۰ وات قدرت دارند.و در رابطه با سرعت نیز طبیعتا محصولی با امکان تنظیم سرعت های متفاوت امکان مدیریت بهتری حین کار به شما میدهد.
و مورد آخر اینکه به هیچ وجه دستگاه را بدون گارانتی نخرید.و پیشنهادی که خودمان هم در فروشگاه روشا همیشه به خریداران مان داریم این است که دقت کنید نماینده تعمیرات برند مورد نظر در شهر شما هم وجود دارد یا خیر که اگر برای دستگاه تان مشکلی بوجود امد دچار زحمت نشوید.


مقایسه کالا (0)


آبمیوه گیری بوش MES25A0

آبمیوه گیری بوش MES25A0

آبمیوه‌ گیری MES25A0رنگ: سفیدقدرت: ۷۰۰ واتتعداد سرعت: ۲ درجه کنترل سرعتاندازه دهانه ورودی: ۷۳ میلیمتربا گارانتیمشخصات رنگسفید..

0 تومان

آبمیوه گیری بوش MES4010

آبمیوه گیری بوش MES4010

*آبمیوه گیری بوش MES4010رنگ: استیلقدرت: ۱۲۰۰ واتتعداد سرعت: ۳ درجه کنترل سرعتاندازه دهانه ورودی: ۸۴ میلیمتربا گارانتیمشخصات ر..

0 تومان

آبمیوه‌گیری بوشMES3500

آبمیوه‌گیری بوشMES3500

*آبمیوه گیری بوشMES3500رنگ: آبی/نقره ایقدرت: ۷۰۰ واتتعداد سرعت: ۲ درجه کنترل سرعتاندازه دهانه ورودی: ۷۳میلیمتربا گارانتیمشخصات&nbs..

0 تومان

آب‌مرکبات‌گیری بوش MCP3500

آب‌مرکبات‌گیری بوش MCP3500

*آب‌مرکبات‌گیری MCP3500رنگ: سفیدتوان مصرفی: ۲۵ واتجنس صافی: پلاستیکقابلیت چرخش محور: در دو جهتبا گارانتیمشخصات رنگسفیدوزن (کی..

0 تومان

آب‌مرکبات‌گیری بوشMCP72GPW

آب‌مرکبات‌گیری بوشMCP72GPW

*آب‌مرکبات‌گیری MCP72GPWرنگ: سفیدتوان مصرفی: ۴۰ واتجنس صافی: استیل ضد زنگقابلیت چرخش محور: در دو جهتبا گارانتیمشخصات رنگسفیدو..

0 تومان

آب‌‌مرکبات‌گیری بوش MCP72GMB

آب‌‌مرکبات‌گیری بوش MCP72GMB

*آب‌‌مرکبات‌گیری بوش MCP72GMBرنگ: مشکیتوان مصرفی: ۴۰ واتجنس صافی: استیل ضد زنگقابلیت چرخش محور: در دو جهتبا گارانتیمشخصات رنگ..

0 تومان

آبمیوه گیری بوش MES4000

آبمیوه گیری بوش MES4000

آبمیوه گیری بوش MES4000رنگ: مشکی/ استیلقدرت: ۱۰۰۰ واتتعداد سرعت: ۲ درجه کنترل سرعتاندازه دهانه ورودی: ۸۴میلیمتربا گارانتیمشخصات&nb..

0 تومان

نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)