ترازو

ترازو

قیمت ترازو بوش


ترازو دیجیتال، ترازو دستگاهی جهت تعیین وزن اجسام می باشد که از سالیان دور نیاز انسان ها در مصارف گوناگون بوده است، در مواردی نیز علاوه بر وزن کلی اجسام ، وزن ترکیبی اجسام نیز توسط ترازو توزین می گردد ، ترازوی طلا کشی که به ترازو زرگری نیز معروف می باشد که در زمان توزین، ترازو، وزن طلای به کار رفته در اجسام، توزین و مشخص می نماید، در نمونه ی دیگر می توان تعیین وزن و ترکیب وزنی آلیاز های فلزی را نام برد.
ترازو یکی از قدیمی ترین ابزار جهت اندازه گیری می باشد ، که گذشته ی صنعت ترازو به حدود 5000 سال قبل از میلاد باز می گردد، با توجه به مقبره های فراعونه ی مصر دیده می شود که نقاشی ترازو نی بروی مقبره ها حکاکی و درج گردیده است، همچنین در زمان عهد عتیق به ترازو نیز اشاره های کوچکی گردیده است .
در زبان عربی نام ترازو ، میزان می باشد که در قران کریم نیز ترازو را با این نام به عنوان بر پا دارنده ی عدل و وسیله ای جهت سنجش معرفی شده است .
ترازو در گذشته کاربرد دیگری داشت که جهت اندازه گیری زمان نیز به کار می رفت ، در ریاضیات نیز از ترازو برای بدست آوردن نسبت مستقیم و معکوس استفاده می گردید .
ترازو امروزه در مدل های بسیار متنوع در حال تولید و پیشرفت می باشد ، ترازو سالهای زیادیست که از مدل ترازوی قپانی ، ترازوی عقربه ای به ترازوی دیجیتالی تغییر یافته و ابزار استفاده شده در ترازوی دیجیتال نسبت به ترازو عقربه ای بسیار حساس تر و دقیق تر گردیده است ، دقت ترازو دیجیتال امروزه از اهمیت بسیار زیادی برخودار می باشد که از این جهت نیز تنوع محصولی ترازوآغاز گردید .
ترازو ها در مدل ترازو آزمایشگاهی ، ترازو صنعتی ، ترازو فروشگاهی در حال تولید می باشند که تنوع مدل های معرفی شده ی ترازو نیز خود به گروه های دیگری تقسیم می گردد.
ترازو متشکل از قطعاتی ست که با هماهنگ و تنظیم شدن به صورت همزمان و وابسته به یکدیگر عمل توزین را به نتیجه می رسانند .
نمایشگر : نمایشگر جهت نمایش توزین انجام شده توسط ترازو می باشد .
استفاده از ترازوی دیجیتال و باسکول دیجیتال از جهات مختلفی حائز اهمیت می باشد ، ترازوی دیجیتالی دارای حساسیت بالا در توزین می باشد که با محاسبه ی دقیق وزن در مدت زمان اندکی در اکثر فروشگاه ها جایگزین ترازو قپانی گردیده است . دیجیتال با داشتن نمایشگر وزن ، قیمت واحد ، قیمت کل روند توزین را برای مشتری واضح نموده و از صحیح بودن فروش آگاه می نماید و این خود امر حائز اهمیتی می باشد که در ترازو ساده رعایت نمی گردید.


مقایسه کالا (0)


ترازوبوشPPW3300

ترازوبوشPPW3300

*ترازوبوشPPW3300رنگ: سفیدحداکثر وزن قابل قبول: ۱۸۰ کیلوگرمدقت اندازه گیری: ۱۰۰ گرمبا گارانتیمشخصات رنگسفیدحداکثر وزن قابل قبول (کی..

0 تومان

ترازو بوش PPW3120

ترازو بوش PPW3120

ترازو بوش PPW3120رنگ: سفیدحداکثر وزن قابل قبول: ۱۵۰ کیلوگرمدقت اندازه گیری: ۱۰۰ گرمبا گارانتیمشخصات رنگسفیدحداکثر وزن قابل قبول (کیلوگرم)۱۵۰دقت ا..

0 تومان

ترازو بوشPPW1010

ترازو بوشPPW1010

ترازو بوشPPW1010رنگ: مشکیحداکثر وزن قابل قبول: ۱۸۰ کیلوگرمدقت اندازه گیری: ۱۰۰ گرمبا گارانتیمشخصات رنگمشکیحداکثر وزن قابل قبول (کی..

0 تومان

ترازو بوشPPW3301

ترازو بوشPPW3301

ترازو بوشPPW3301رنگ: سفید طرح دارحداکثر وزن قابل قبول: ۱۸۰ کیلوگرمدقت اندازه گیری: ۱۰۰ گرمبا گارانتیProduct Descriptionوسیله ای مناسب ب..

0 تومان

نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)