چرخ گوشت

چرخ گوشتچرخ گوشت بوش


چرخ گوشت های Bosch با قدرت و کیفیتی حرفه‌ ای

با چرخ گوشت‌ های Bosch حتی تکه‌ های بزرگ گوشت نیز سریع و آسان چرخ می شوند. علاوه بر چرخ کردن گوشت، این دستگاه ها وسیله ای ایده آل برای تهیه پیش غذاهای سبزیجات، تهیه سوسیس و ترکیبات گفته می باشند. با قابلیت‌ های بسیار گسترده و لوازم جانبی متنوع این دستگاه ها مانند رنده یا قطعه بیسکوییت‌ ساز، می‌ توانید از آنها برای کارهای گوناگون بسیاری نیز استفاده نمایید.

مشخصات چرخ گوشت

قدرت و توان

اولین ویژگی که باید به آن توجه شود توان دستگاه است. هرچه توان دستگاه بالاتر باشد می توانید در مدت زمان کمتری کار چرخ کردن گوشت را به اتمام برسانید و همچنین در استفاده های طولانی مدت فشار کمتری به دستگاه شما وارد می شود.
حداکثر ظرفیت دستگاه

 این آیتم که با معیار کیلوگرم در دقیقه اندازه گیری می شود، بیانگر ظرفیت خروجی دستگاه چرخ گوشت است. این مقدار رابطه مستقیم دارد با قدرت چرخ گوشت که در بالا به آن اشاره شد. ظرفیت خروجی بیشتر از 5/1 کیلوگرم در دقیقه یک ظرفیت بالا و خوب برای چرخ گوشت های خانگی محسوب می شود.
تعداد شبکه های چرخ گوشت

 سایز رشته های چرخ شده گوشت بر اساس سایز شبکه ای که دد دهانه چرخ گوشت قرار می گیرد تعیین می شود بنابراین هرچه تنوع این شبکه ها بیشتر باشد مصرف کننده راحت تر می تواند سایز گوشت چرخ شده را انتخاب کند.
جنس تیغه ها

 قسمت اصلی یک دستگاه چرخ گوشت تیغه آن می باشد که وظیفه چرخ کردن گوشت را بر عهدا دارد، لذا جنس این تیغه باید به گونه ای باشد که بر اثر استفاده مکرر دچار فرسایش و یا تغییر شکل نشود.
سیستم محافظت حرارتی از موتور

 حرارت ایجاد شده در موتور دستگاه چرخ گوشت به دلیل سرعت زیاد گردش آن به شرعت بالا می رود و به همین خاطر در گذشته نیاز بود تا بعد از چند دقیقه استفاده، دستگاه برای دقایقی خاموش شود تا دمای آن کاهش یابد. اما در دستگاه های جدید سیستم محافظت حرارتی باعث می شود تا در صورت بالا رفتن دمای موتور از حد مجاز، دستگاه به طور خودکار خاموش شده و تا زمان امکان مجدد روشن نمی شود. بهتر است به هنگام خرید از وجود این سیستم اطمینان حاصل نمایید.
کلید برگردان (Reverse)

 معمولاً اکثر چرخ گوشت ها از این قابلیت برای چرخ کردن و جداسازی تکه گوشت ها و چربی های به جا مانده در لابه لای تیغه استفاده می کنند که این امر باعث سهولت در خارج شدن مواد از داخل گلویی دستگاه می شود.
لوازم جانبی

معمول ترین این لوازم سوسیس ساز و کبه ساز می باشند که به مصرف کننده این امکان را می دهد که با استفاده از سوار کردن این قطعات، گوشت چرخ شده را به شکل سوسیس ساز و یا کبه تهیه نماید.


مقایسه کالا (0)


چرخ گوشت بوش MFW45020

چرخ گوشت بوش MFW45020

*چرخ گوشت بوش MFW45020رنگ: سفیدحداکثر توان کاری: ۱۶۰۰ واتجنس تیغه‌ها و شبکه‌ها: استیلجنس سینی: پلاستیکبا گارانتیمشخصات رنگسفی..

0 تومان

چرخ گوشت بوش MFW67440

چرخ گوشت بوش MFW67440

*چرخ گوشت بوش MFW67440رنگ: مشکیحداکثر توان کاری: ۲۰۰۰ واتجنس تیغه‌ها و شبکه‌ها: استیلجنس سینی: پلاستیکبا گارانتیمشخصات رنگمشک..

0 تومان

چرخ گوشت بوش MFW68640

چرخ گوشت بوش MFW68640

*چرخ گوشت بوش MFW68640رنگ: مشکیحداکثر توان کاری: ۲۲۰۰ واتجنس تیغه‌ها و شبکه‌ها: استیل ضد زنگجنس سینی: استیلبا گارانتیمشخصات ر..

0 تومان

چرخ گوشت بوشMFW66020

چرخ گوشت بوشMFW66020

*چرخ گوشت بوش  MFW66020رنگ: سفیدحداکثر توان کاری: ۱۸۰۰ واتجنس تیغه‌ها و شبکه‌ها: استیلجنس سینی: پلاستیکبا گارانتیمشخصات ..

0 تومان

چرخ گوشت بوش MFW3520W

چرخ گوشت بوش MFW3520W

چرخ گوشت بوش MFW3520Wرنگ: سفیدحداکثر توان کاری: ۵۰۰ واتجنس تیغه‌ها و شبکه‌ها: استیلجنس سینی: پلاستیکبا گارانتیمشخصات رنگسفیدت..

0 تومان

چرخ گوشت بوش MFW3630I

چرخ گوشت بوش MFW3630I

چرخ گوشت MFW3630Iرنگ: سفید و قرمزحداکثر توان کاری: ۱۶۰۰ واتجنس تیغه‌ها و شبکه‌ها: استیلجنس سینی: پلاستیکبا گارانتیمشخصات رنگس..

0 تومان

چرخ گوشت بوش MFW3850B

چرخ گوشت بوش MFW3850B

چرخ گوشت بوش MFW3850Bرنگ: سفید و مشکیحداکثر توان کاری: ۱۸۰۰ واتجنس تیغه‌ها و شبکه‌ها: استیلجنس سینی: پلاستیکبا گارانتیمشخصات ..

0 تومان

چرخ گوشت بوش MFW68660

چرخ گوشت بوش MFW68660

چرخ گوشت بوش MFW68660رنگ: مشکیحداکثر توان کاری: ۲۲۰۰ واتجنس تیغه‌ها و شبکه‌ها: استیل ضد زنگجنس سینی: استیلبا گارانتیمشخصات رن..

0 تومان

نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)