گریل

گریل

قیمت گریل بوش


 با گریل کردن خارج از محیط خانه می‌توانید غذاهای متنوع گریل شده جذابی تهیه کنید، از جمله سالادی از سبزیجات رنگارنگ تابستانی، غذاهایی مانند مرغ یا ماهی، و حتی دسر میوه‌های گریل شده. چنانچه بتوانید به اصول و روش‌های قیمت گریل مسلط باشید یک آشپز حرفه‌ای در گریل کردن می‌شوید. گریل به معنی پخت غذا روی یک توری مشبک روی منبع حرارت تولید شده توسط  زغال چوب و یا گاز می‌باشد. وسایل قیمت مورد نیاز برای گریل کردن حرارت تولید شده از زغال چوب یا گاز، گریل دارای صفحه نسبتا بزرگ به همراه درپوش، دودکش قابل تحرک برای زغال، انبرک آشپزی با دسته بلند، فرچه چرب کردن غذا، کفگیر، دستکش آشپزی، فرچه سیمی برای تمیز کردن، فویل آلومینیوم یکبار مصرف، و دماسنج غذا می‌باشند.
دو روش گریل مستقیم و غیرمستقیم وجود دارد که در گریل با حرارت مستقیم برای پخت غذاهایی مثل گوشت نازک و سبزیجات خرد شده استفاده می‌شود و قیمت برای غذاهایی مانند تکه‌های گوشت ضخیم برگر و استیک به غیر از ماهی که زود پخته می‌شود استفاده کنید. در دومین روش حتما باید از در پوش استفاده کرد. قبل از استفاده از گریل ظرف توری آن را روی حرارت قرار دهید و بوسیله فرچه مخصوص گریل از جنس فلز برنج تمیز کنید.
اگر از گریل گازی استفاده می‌کنید برای روشن کردن تنها شعله‌های آن را روشن کنید و در صورتیکه از گریل غیرمستقیم استفاده می‌کنید هنگام گرم شدن گریل یک سمت آن را خاموش کنید. چنانچه گریل شما زغالی است از ماده قابل اشتعال بدون بو و یا روزنامه مچاله شده برای روشن کردن آتش استفاده کنید، سپس هنگامیکه رنگ زغال خاکستری شد زمان مناسب برای گریل کردن است. درصورتیکه از گریل مستقیم استفاده می‌کنید خاک زغال را به صورت هموار در زیر توری گریل پخش کنید و اگر از گریل غیرمستقیم استفاده می‌کنید خاک زغال را به صورت مساوی در دو قسمت زیر توری قرار دهید و در فضای خالی بین دو قسمت از فویل یکبار مصرف استفاده کنید.
دو نکته دیگر راجع به گریل کردن، کنترل حرارت گریل و روغن زدن به غذا است. توجه داشته باشید که دمای خاصی برای حرارت گریل در نظر بگیرید. در گریل زغالی از منافذ هوای موجود حرارت را کنترل می‌کنند بنابراین از پوشیده شدن منافذ با خاک زغال یا هر چیز دیگر خودداری کنید. و در نهایت بوسیله روغن یا اسپری روغن غذا را قبل از گریل شدن روغنی کنید و از روغن زدن به ظرف توری گریل اجتناب نمایید.


مقایسه کالا (0)


گریل بوش TFB4431V

گریل بوش TFB4431V

*گریل بوش TFB4431Vرنگ: استیلتوان مصرفی: ۲۰۰۰ واتبا گارانتیمشخصات رنگمشکی استیلنوعبرقیکاربردهاگریل، کباب‌پز، باربیکیو، ساندویچ‌ساز، فرتو..

0 تومان

گریل بوشTFB4402V

گریل بوشTFB4402V

*گریل بوشTFB4402Vرنگ: قرمزتوان مصرفی: ۱۸۰۰ واتبا گارانتیمشخصات رنگقرمزنوعبرقیکاربردهاگریل، کباب‌پز، باربیکیو، ساندویچ‌سازتوان مصرفی (وا..

0 تومان

گریل توکار بوش PKU375V14E

گریل توکار بوش PKU375V14E

گریل توکار بوش PKU375V14Eگریل 30CMتنظیم تمام اتوماتیک در 9 حالتچراغ نمایش روشن بودن دستگاهکنترل دمای حرارتی مناسبقابل نصب در کنار صفحه های 60، 70، 80 ..

0 تومان

گریل توکاربوشPKU375CA1E

گریل توکاربوشPKU375CA1E

گریل توکاربوشPKU375CA1Eرنگ: مشکیالمنتی: المنتیجنس : شیشه سرامیکبا گارانتی مشخصات رنگمشکینوعالمنتیتوان مصرفی (وات)2400 واتجنس ..

0 تومان

گریل توکاربوشPKY475FB1E

گریل توکاربوشPKY475FB1E

گریل توکاربوشPKY475FB1Eرنگ: استیلنوع حرارت: برقیجنس : استیلبا گارانتی 24 ماههمشخصات رنگاستیلنوعبرقیتوان مصرفی (وات)2400 واتجنس بدن..

0 تومان

نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)