فرآشپزخانه

فرآشپزخانه

قیمت فرآشپزخانه بوشانواع فر از نظر نوع و محل نصب در آشپزخانه به دو دسته توکار و معمولی تقسیم می‌شوند و از قیمت نظر نحوه پخت و پز غذا، به فر گازی و فر برقی و فر کانوکشن تقسیم می‌شوند: 
فر تمام برقی: این نوع فر بیشتر برای محل‌هایی مناسب است قیمت که لوله‌کشی گاز ندارند، یا برای مشتریانی که می‌خواهند فر حرفه‌ای داشته باشند، مفید است. قیمت فرهای برقی دیموند از حدود یک میلیون پانصد آغاز می‌شود و مدل هایی تا یک میلیون و هفتصد نیز در بازار وجود دارد . 
فر گازی- برقی: این فرها در آن واحد باید هم به برق و هم به گاز وصل باشند که برای گرم کردن فضا از شعله گازی و برای جوجه گردان، تایمر، جرقه زن و… از برق استفاده می‌کنند. قیمت این نوع فرهای دیموند نیز از یک میلیون و پانصد تومان آغاز می‌شود. 
فر فن‌دار یا قیمت کانوکشن آون: همان‎طور که از نام این نوع هم مشخص است، فرهایی هستند که به فن (Fan) مجهز شده‌اند. فن جریان هوای داغ را در اطراف غذا به صورت یکنواخت پخش و فرایند پخت را سریع‎تر می‌کند.
چند نکته مهم که در هنگام خرید فر باید به آن توجه کنیم: 

1. مصرف انرژی فر 
2. عایق‌بندی بدنه برای حفظ دمای داخلی 
3. تحمل دمای شیشه داخلی 
4. داشتن ضمانت معتبر 
5. جنس بدنه داخلی، کیفیت در فر 
6. تناسب سایز و اندازه فر با اندازه آشپزخانه


مقایسه کالا (0)


فررومیزی بوش HKP110120

فررومیزی بوش HKP110120

فررومیزی بوش HKP110120مشخصات آون توستر HKP110120رنگ: سفیدتوان مصرفی: ۱۱۵۰ واتظرفیت: ۲۵ لیتربا گارانتیساخت: ترکیهمشخصات رنگسفی..

0 تومان

فررومیزی بوش HKP110150F

فررومیزی بوش HKP110150F

فررومیزی بوش HKP110150Fظرفیت: ۲۵ لیتریقدرت: ۱۱۵۰ وات۲ قابلیت پخت: گریل تمام عرض، حرارت از بالا/پایینجوجه گردانطول سیم برق: ۱۲۰ سانتیمتروزن: ۱۶ کیلوگرم..

0 تومان

نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)