لوازم جانبی

لوازم جانبی

 قیمت و تعمیرات لوازم جانبی بوش


لوازم جانبی بوش مربوط به محصولات خانگی و آشپزخانه و لوازم خانگی تو کار بوش میباشد 
قرص ظرفشویی شامل بسته های 45 - 60 - 90 - 180 
میز اتو بوش :

 • وزن میز اتو
سعی کنید میز اتویی خریداری کنید که برای جابه‌جایی آن دچار مشکل نشوید. میزهای آلومینیومی گزینه مناسبی در این زمینه هستند.

 •  به جنس میز اتو 
سعی کنید میز اتویی از جنس آلومینیوم یا استیل خریداری کنید. ‌میزهای فلزی هم عمر بیشتری دارند و هم وزن کمتری دارند. ضمن اینکه در مقابل حرارت مقاوم هستند. میزهای چوبی معمولا مقاومت کمتری نسبت به گرمای اتو دارند. میزهای چوبی وزن بیشتری نیز نسبت به نمونه‌های فلزی داشته و جابه‌جایی آن سخت است.

 • به اندازه میز اتو
اگر فضای کافی در منزل برای نگهداری میز اتو موجود است، برای اتوکشی راحت و سریع بهتر است بزرگ‌ترین سایز میز اتو را انتخاب کنید.
میزهای اتوی معمولا در 4 سایز مختلف در بازار موجود هستند. میزهای 110 در 30 سانتی‌متری که برای محیط‌های کوچک مناسب است. میزهای 124 در 38 سانتی‌متری، میزهای 124 در 45 سانتی‌متری و میزهای 135 در 45 سانتی‌متری.

 • استحکام میز اتو
میز اتو در عین حال که باید سبک باشد، باید بسیار محکم باشد تا هنگام اتو کشیدن نشکند.
 میز اتوی محکم، فرآیند اتو کشیدن را ساده می‌کند و از بروز حوادث احتمالی مانند سقوط میز روی افراد کوچک جلوگیری خواهد کرد.
 •  میز اتوی امن بخرید
برای مراقبت از کودکان بهتر است میز اتویی خریداری کنید که به قفل کودک مجهز باشد. در حال حاضر انواع و اقسام میزهای اتو در بازار دارای این قابلیت هستند. البته ممکن است این ویژگی موجب شود میزهای این‌چنین کمی گران‌تر از نمونه‌های معمولی باشند، اما خیال کاربر را بابت امنیت کودک راحت می‌کند.

تکنیک‌های اتوکشی با میز اتو
 •  میز اتو را در اتاق‌خواب قرار دهید تا بتوانید از تخت برای قرار دادن لباس‌ها استفاده کنید و به کمد و چوب‌لباسی‌ها دسترسی داشته باشید.
 • زمان اتو کردن را با قرار دادن یک تکه فویل زیر پارچه میز اتو کاهش دهید. فویل گرما را منتقل کرده گویی از دو طرف اتو می‌کنید.
 • در صورتی که رویه میز اتو را شسته‌اید، بگذارید نم‌دار روی میز اتو خشک شود.
 •  برای جلوگیری از چروک، در صورتی که میز اتوی شما به تجهیزاتی نظیر سر آستینی و سر یقه مجهز نیست، قبل از اتو کردن یک حوله را لوله و داخل آستین‌ها فرو کنید.
 •  قسمت‌های اتو شده را آن طرف میز اتو و از خود دور نگه دارید.
 •  بهتر است زیر میز اتو یک پارچه تمیز پهن کنید تا وقتی لباس‌های بلند را اتو می‌کنید انتهای آن با زمین در تماس نباشد.
 •  برخی از افراد تصور می‌کنند که میز اتو نباید طراحی زیبایی داشته باشد و همیشه به دنبال مکانی برای پنهان کردن میز اتویشان می‌گردند. درحالی‌که این دسته از افراد می‌توانند از میزهایی با طراحی خاص استفاده کنند.
 • اگر کمی ذوق و خلاقیت به خرج بدهید، حتی می‌توانید از میز اتو به عنوان میزی برای گلدان یا... استفاده کنید.
 • اما اگر به هیچ وجه تمایل به نمایش میز اتو ندارید، می‌توانید به سراغ نمونه‌های توکار بروید.


مقایسه کالا (0)


میز اتو بوش TDN1010N

میز اتو بوش TDN1010N

*میز اتوبوش TDN1010Nرنگ: (نقره‌ای) -( مشکی)جنس کفه: کتانارتفاع: ۷۰-۱۰۰ سانتی مترابعاد صفحه: ۱۲۰*۳۸ سانتی متربا گارانتیمشخصات ..

0 تومان

پاکت جاروبرقی BBZ123GALL

پاکت جاروبرقی BBZ123GALL

پاکت جاروبرقی BBZ123GALL..

0 تومان

پاکت جاروبرقی BBZ41FGALL

پاکت جاروبرقی BBZ41FGALL

پاکت جاروبرقی BBZ41FGALL..

0 تومان

قرص ظرفشویی فینیش ۱۸۰ تایی

قرص ظرفشویی فینیش ۱۸۰ تایی

تعداد: ۱۸۰ عددحاوی نمک و جلا دهنده اضافهلکه بر قویروکش ژله ای قابل حل در آبمحافظ ظروف در برابر خط و خشدارای فرمول جدید محافظت از ظروف شیشه ای و د..

0 تومان

قرص ظرفشویی فینیش ۴۵ تایی

قرص ظرفشویی فینیش ۴۵ تایی

تعداد: ۴۵ عددحاوی نمک و جلا دهنده اضافهلکه بر قویروکش ژله ای قابل حل در آبمحافظ ظروف در برابر خط و خشدارای فرمول جدید محافظت از ظروف شیشه ای..

0 تومان

قرص ظرفشویی فینیش ۶۰ تایی

قرص ظرفشویی فینیش ۶۰ تایی

قرص ظرفشویی فینیش ۶۰ تاییتعداد: ۶۰ عددحاوی نمک و جلا دهنده اضافهلکه بر قویروکش ژله ای قابل حل در آبمحافظ ظروف در برابر خط و خشدارای فرمول جدید مح..

0 تومان

قرص ظرفشویی فینیش ۹۰ تایی

قرص ظرفشویی فینیش ۹۰ تایی

قرص ظرفشویی فینیش ۹۰ تاییتعداد: ۹۰ عددحاوی نمک و جلا دهنده اضافهلکه بر قویروکش ژله ای قابل حل در آبمحافظ ظروف در برابر خط و خشدارای فرمول جد..

0 تومان

میز اتوبوشTDN1710

میز اتوبوشTDN1710

میز اتوبوشTDN1710رنگ: سفیدجنس کفه:ارتفاع: 81-93 سانتی مترابعاد صفحه: 107*45 سانتی متربا گارانتیمشخصات رنگنقره‌ایابعاد کفه107 × 45ا..

0 تومان

پاکت جاروبرقی BBZ41FGXXL

پاکت جاروبرقی BBZ41FGXXL

پاکت جاروبرقی BBZ41FGXXLنوع: GXXLتعداد در هر بسته: ۴ عدProduct Descriptionکیسه‌های اصل به شما کمک می‌کنند تا حداکثر تمیزی حاصل شود و همچنین ..

0 تومان

پاکت جاروبرقی BBZ41FP

پاکت جاروبرقی BBZ41FP

نوع: Pتعداد در هر بسته: ۴ عدداین مدل پاکت جاروبرقی از نوع P بوده و در هر بسته چهار عدد پاکت وجود دارد به همراه یک عدد میکرو فیلتر. این ..

0 تومان

پودر لباسشوئی پرسیل ۷ کیلویی

پودر لباسشوئی پرسیل ۷ کیلویی

پودر لباسشوئی پرسیل ۷ کیلوییProduct Descriptionپودرلباسشویی پرسیل (Persil Expert Washing Machine powder) با رایحه دلنشین گل بهار مناسب برای ماشین لباس..

0 تومان

نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)