لوازم خانگی توکار بوش

لوازم خانگی توکار بوش


لوازم خانگی توکار بوش
 

وقتی نوبت به شستشو برسد، فقط بهترین‌ها ما را راضی می‌ کند.
پیشرفت و بهبود مداوم همواره انرژی محرکه ما بوده است. هنگام تولید دستگاه های خود چیزی فراتر از شستشو و خشک کردن مد نظرمان است. هدف ما کمترین میزان مصرف آب و برق و حداکثر راحتی و اطمینان شماست.
 
 
·         فیلتر AirFresh: بهترین راه برای نگهداری غذا و به حداقل رساندن بوی یخچال.
عطر و بوی غذا نیز همچون طعم آن باید تازه و طبیعی باشد. فیلتر AirFresh که در پنکه یخچال تعبیه شده است، نه تنها بوهای نامطبوع بلکه باکتری‌ها را نیز کاهش می‌دهد و بوی طبیعی مواد غذایی را حفظ می کند. نتیجه اینکه همیشه هوای داخل یخچال شما تازه و تمیز است!
·         Super Freezing مواد غذایی فریز شده را از سوختگی ناشی یخ زدگی و یا آب شدن ناخواسته محافظت می‌کند.
برای اطمینان از اینکه مواد غذایی به مدت طولانی قابل استفاده می‌ماند، نباید وقفه‌ای در فرآیند فریز ایجاد شود. طراحی پیشرفته Super Freezing نیز به همین منظور است. وقتی مواد غذایی تازه ای را در داخل فریزر قرار می دهید، این فناوری به سرعت دما را تا 32- درجه پایین آورده و مانع از آب شدن ناخواسته سایر مواد غذایی موجود در فریزر می‌شود. افزون بر این، مواد غذایی تازه در فریزر گذاشته شده سریع‌تر منجمد شده، مواد مغذی و شکل آنها حفظ می شود. به محض رسیدن به دمای مورد نیاز، قابلیت Super Freezing به طور خودکار به تنظیمات عادی برگشته و از مصرف اضافه انرژی جلوگیری می‌نماید.
·         VitaFresh Pro غذاهای تازه را تا مدت زمان سه برابر بیش از حد معمول تازه نگه می‌دارد.
بخشبندی VitaFresh Pro با داشتن محفظه هایی با دماهای متفاوت مواد غذایی را تا مدت زمان سه برابر بیش از معمول تازه تر و سالم تر نگه میدارد. با انتخاب تنظیمات دلخواه و با کمک سیستم آب بندی دقیق، کشوها همواره شرایط ایده آل نگهداری از مواد غذایی را بطور بسیار مناسب و جداگانه از بقیه قسمت های یخچال با دمای بین 1- و 3 درجه سانتیگراد فراهم می کنند. در کشوی زیرین می توانید ماهی و گوشت قرار دهید. کشوی بزرگ بالایی که امکان تنظیم رطوبت را فراهم می کند، برای میوه ها و سبزیجات طراحی شده است. درجه رطوبت آن از طریق حلقه کنترل نم سه حالت تنظیم برای نگهداری از میوه ها, سبزیجات و یا مواد مختلف در اختیار قرار میدهد تا ویتامینها و مواد معدنی را کاملا محافظت نماید. VitaFresh Pro بهترین انتخاب برای نگهداری مواد غذایی و سلامتی شما می باشد.
ویژگی یک یخچال خوب با فضای عالی این است که محصول مهندسی Bosch باشد.
یک رژیم غذایی سالم با خرید مواد غذائی سالم شروع و با طبخ به پایان می رسد. در این مراحل، حفظ ویتامین‌ ها و مواد مغذی ارزشمند بسیار مهم است. فناوری VitaFresh Plus ما میوه و سبزیجات را دو برابر زمان معمول تازه نگه می‌ دارد. این فناوری با کاهش میزان اتلاف مواد غذائی به محیط زیست کمک فوق‌ العاده‌ ای می کند.
 
هر قطره آب ارزشمند است. با ماشین ظرفشویی Bosch
 ارزش هر قطره آب را حفظ کنیم

Bosch تکنولوژی نوین با تمام جزئیات
انتظار شما از یک ماشین ظرفشوئی چیست؟ وقتی یک فنجان را در ماشین ظرفشوئی Bosch میگذارید،
Bosch نه تنها آن را می شوید، بلکه قبض آب و برقتان را نیز کاهش می دهد. چرا که Boschهمیشه دوستدار و محافظ محیط زیست بوده است.
 


جستجوی دقیق تر